Mega Bloks Kyblík zvířátko s kostkami 26×29×14 cm

Mega Bloks Kyblík zvířátko s kostkami 26 × 29 × 14 cm. Popusťte uzdu svojí fantazii a užijte si divokou zábavu s těmito velkými kostkami v roztomilých zvířecích kyblíčcích! V každém z nich najdete 25 barevných stavebních kostek, které padnou vašemu děťátku akorát do rukou, takže je může snadno uchopit a skládat na ...

detailní popis »
Kód produktu : GCT46MAT Výrobce : Mattel Mega Bloks
Záruka : 24 měsíců Kategorie : Stavebnice Mega Bloks
Dostupnost: Expedujeme do 7 dnů i
Cena s DPH:296,60
Cena bez DPH:245,20

Mega Bloks Kyblík zvířátko s kostkami 26×29×14 cm
Mega Bloks Kyblík zvířátko s kostkami 26×29×14 cm
Mega Bloks Kyblík zvířátko s kostkami 26×29×14 cm

Detailní popis Mega Bloks Kyblík zvířátko s kostkami 26×29×14 cm

Mega Bloks Kyblík zvířátko s kostkami 26 × 29 × 14 cm. Popusťte uzdu svojí fantazii a užijte si divokou zábavu s těmito velkými kostkami v roztomilých zvířecích kyblíčcích! V každém z nich najdete 25 barevných stavebních kostek, které padnou vašemu děťátku akorát do rukou, takže je může snadno uchopit a skládat na sebe. Tím dá prostor svojí kreativitě a zároveň procvičí jemnou motoriku. Díky aktivnímu způsobu hraní půjde raný rozvoj vašeho dítěte jako po másle. Až se váš malý stavitel vyřádí, jednoduše uložte kostky zpět do rozkošného zvířecího kyblíku. KoMatchboxinujte s ostatními hračkami pro předškoláky od Mega Bloks® a vybudujte úžasné věci! Různé varianty kyblíků, dodáváme dle skladové dostupnosti. Cena za 1 kus. Věk 12měs+

Produkt Mega Bloks Kyblík zvířátko s kostkami 26×29×14 cm zařazen v těchto kategoriích

Podobné produkty: Mega Bloks Kyblík zvířátko s kostkami 26×29×14 cm

Mega Bloks FB Pytel kostek ( 80 ) CYP72

Mega Bloks FB Pytel kostek ( 80 ) CYP72

Mega Bloks FB Pytel kostek ( 80 ) CYP72 - Hraj si a stav! S Big Building bag sadou od Mega Bloks vaše dítě stráví hodiny nekonečné zábavy. Ponoří se do své fantazie a bude stavět i vzdušné zámky. Se sadou si váš malý nezbeda může stavět veselá zvířátka, kamarády nebo domečky, zámky a hrady. Co ho jen napadne! Kostičky podněcují dětskou představivost, chuť učit se a jemnou motoriku dětí. Věk 1 - 5 let.

Cena s DPH344,40
Dostupnost: Expedujeme do 5 dnů i
Detail

Mega Bloks FB Big Building Bag Girls (60)

Mega Bloks FB Big Building Bag Girls (60)

Mega Bloks FB Big Building Bag Girls (60). Malé slečny budou mít radost z oslnivých růžových a fialových First Builders kostiček Big Building bag od Mega Bloks. Z veselých barevných kostiček může vaše princezna stavět barevné žluto-levandulové hrady a vydávat se na velká dobrodružství do svého světa fantazie. Sada je kombinovatelná s ostatními produkty od Mega Bloks First Builders. Vhodné pro děti od 1 roku.

Cena s DPH258,40
Dostupnost: Expedujeme do 5 dnů i
Detail

Mega Bloks zábavný sběrač kostek růžový

Mega Bloks zábavný sběrač kostek růžový

Sběrač kostek i poznávání tvarů sebou přinášejí skvělou zábavu! Objevování nikdy nebylo zábavnější! Děti se mohou učit poznávat tvary, zatímco se projíždějí s barevným sběračem, který jim umožní tyto tvary třídit. Najdi správný tvar kostky pro otvor ve sběrači a pošli je tak do sběrného koše uvnitř! Díky lehce uchopitelné rukojeti a velkým kolům můžeš pohybovat sběračem a zároveň mít své kostky vždy s sebou. Také můžeš kostky stavět přímo na sběrač! Shromažďováním, tříděním a sbíráním se učíš novým tvarům a zároveň zažíváš skvělou zábavu! Vhodné pro děti ve věku 1 až 5 let.

Cena s DPH724,60
Dostupnost: Expedujeme do 7 dnů i
Detail

Mega Bloks sestav si zvířátka (40ks)

Mega Bloks sestav si zvířátka (40ks)

Skládejte, spojujte a učte se spolu se těmito přátelskými zvířátky z farmy! Váš malý farmář si užije při stavění zvířátek spoustu legrace s těmito velkými barevnými stavebními kostkami. Na 40 kostkách jsou vyobrazeny koně, kuřátka, ovečky, kravičky, králíčci a pejsci, zkrátka všechna dětem dobře známá zvířátka! Seskládejte 3 správné kostky dohromady a zvířátko je na světě. Už je vaše maličké všechna pozná? Ke každému zvířátku navíc patří kostka s odpovídajícím doplňkem, například jablko ke koníkovi, vajíčko pro kuře a další předměty s logickou vazbou, což trénuje vytváření správných asociací dítěte. Spojte správně zvířátka a jejich doplňkovou kostku, nebo je naschvál pomíchejte a vytvořte tak svá vlastní bláznivá spojení. Vhodné pro děti od 1 do 5 let. Kostky perfektně padnou do malých dětských ručiček. Kostičky je možné kombinovat s ostatními hračkami pro předškoláky od Mega Bloks®.

Cena s DPH349,20
Dostupnost: Expedujeme do 7 dnů i
Detail