Mega Bloks FB Pytel kostek ( 80 ) CYP72

Mega Bloks FB Pytel kostek ( 80 ) CYP72 - Hraj si a stav! S Big Building bag sadou od Mega Bloks vaše dítě stráví hodiny nekonečné zábavy. Ponoří se do své fantazie a bude stavět i vzdušné zámky. Se sadou si váš malý nezbeda může stavět veselá zvířátka, kamarády nebo domečky, zámky a hrady. Co ho jen napadne! Kostičky ...

detailní popis »
Kód produktu : 83264 Výrobce : Mega Bloks
Záruka : 24 měsíců Kategorie : Kostky a vkládačky
Dostupnost: Expedujeme do 5 dnů i
Cena s DPH:344,40
Cena bez DPH:284,60

Mega Bloks FB Pytel kostek ( 80 ) CYP72

Detailní popis Mega Bloks FB Pytel kostek ( 80 ) CYP72

Mega Bloks FB Pytel kostek ( 80 ) CYP72 - Hraj si a stav! S Big Building bag sadou od Mega Bloks vaše dítě stráví hodiny nekonečné zábavy. Ponoří se do své fantazie a bude stavět i vzdušné zámky. Se sadou si váš malý nezbeda může stavět veselá zvířátka, kamarády nebo domečky, zámky a hrady. Co ho jen napadne! Kostičky podněcují dětskou představivost, chuť učit se a jemnou motoriku dětí. Sada obsahuje 80 velkých barevných stavebních kostiček ve speciálním ekologickém pytli pro snadnou úschovu. Pytel neobsahuje PVC. Sada je kombinovatelná s dalšími produkty Mega Bloks First Builders. Věk 1 - 5 let.

Produkt Mega Bloks FB Pytel kostek ( 80 ) CYP72 zařazen v těchto kategoriích

Podobné produkty: Mega Bloks FB Pytel kostek ( 80 ) CYP72

Mega Bloks FB Big Building Bag Boys (60)

Mega Bloks FB Big Building Bag Boys (60)

Mega Bloks FB Big Building Bag Boys (60). Malí stavitelé budou mít radost z jasně barevných First Builders kostiček Big Building bag od Mega Bloks. Z veselých barevných kostiček může váš šikula stavět vysoké věže, které budou sahat až do nebes nebo neporazitelné pevnosti, do kterých se žádný nezvaný host nedostane. Sada je kombinovatelná s ostatními produkty od Mega Bloks First Builders. Vhodné pro děti od 1 roku.

Cena s DPH258,40
Dostupnost: Expedujeme do 5 dnů i
Detail